IT Business Consultant Junior - Brno
  • Jihomoravský, Brno
Brno
MANPOWER
25. 1. 2023

Máte IT background, zkušenosti s manuálním testováním a domluvíte se anglicky? Zároveň vás zajímá i svět business a chtěli byste do něj proniknout? Tato pozice je zajímavou kombinací IT a business světa. Přidejte se do dynamicky rostoucí pojišťovny se Švýcarským kapitálem.

POPIS POZICE:

Jak už vyplívá z úvodního odstavce, tato pozice má dva důležité pilíře.

  • Testování – často budete přecházet do role uživatele a budete testovat, jestli vše běží, jak má. Budete se podílet i na vytváření testovacích scénářů či na návrhu uživatelsky orientovaných řešení.
  • Business a dokumentace – nedílnou součástí práce je i komunikace business požadavků do vývoje, příprava business specifikace, psaní návodů a dokumentace chyb.

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Ideální kandidát je pro nás ten, který má zkušenosti s manuálním testováním a psaním business specifikace.
  • Nejdůležitější je pro nás ale ochota se učit nové věci, energie a komunikativnost
  • Vzhledem ke komunikaci i se zahraničními týmy je pro nás důležitá angličtina na komunikativní úrovni. Němčina výhodou.
  • Zkušenost s Atlassian nástroji - JIRA výhodou.

NABÍZÍME:
  • Práci v příjemném, stylovém a moderním prostředí našich Brněnských kanceláří s občerstvením na pracovišti.
  • Pokud ale preferujete práci z pohodlí domova, nabízíme i full-remote.
  • Neformální prostředí mladé pojišťovny a práci v malém a přátelském týmu.
  • 25 dnů dovolené a 4 sick days (zdravotní volno).
  • Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění.
  • Benefitní program Flexi Pass a stravenkovou kartu.
n