IT support - software
  • Praha
Praha
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
25. 1. 2023
40 000 Kč - 60 000 Kč 40000 - 60000 Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Flexibilní začátek/konec pracovní doby

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Vzdělávací kurzy, školení

- Možnost občasné práce z domova

Požadavky: Pro našeho klienta, zahraniční logistickou a spediční společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT support – software.

Pracovní náplň:

* Softwarová a technická podpora zaměstnanců v ČR a SK, ale také v zahraničí (HU, RO, HR, SI …)

* Komunikace a vývoj řešení s kolegy z projektového týmu

* Aktivní účast na zvyšování firemního know-how s prací v interním systému

* Tvorba a dokumentace vývoje nových řešení

Co od Vás požadujeme:

* SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru

* Minimálně 1 až 2 roky práce v jiné firmě

* Dobré počítačové znalosti

* Dobrou znalost produktů MS Office

* Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

* Angličtinu nebo němčinu na základní úrovni

* Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

* Odpovědný přístup k plnění úkolů

* Týmovost a ochotu učit se novým věcem

Výhodou bude, když budete mít:

* Zkušenost se softwarovou podporou nějakého systému

* Analytické a logické myšlení

* Znalost SQL

Vám nabízíme:

* Příjemnou atmosféru v přátelském kolektivu

* Stabilitu mezinárodní společnosti

* Mzdu 40 – 60 000 Kč dle zkušeností

* Plnou podporu při zaučení a možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

* Možnost účastnit se školení či pravidelných lekcí němčiny/angličtiny

* Flexibilní pracovní dobu

* Občasná práce z domova možná

* Příspěvek na stravování

* Nástup možný ihned nebo dohodou

* Místo výkonu práce: Praha 6 – Ruzyně

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.