IT tester/ka, analytik/čka – pro OZP
  • Pardubice
Pardubice
sales24, s.r.o.
23. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Jaká bude vaše náplň práce?

•Přímý podíl na přípravě testovací dokumentace, testovacího prostředí a dat

•Příprava testovacích cílů a scénářů a jejich vyhodnocování a řešení

•Plánování a realizace testů aplikací

•Defekt analýza, spolupráce na řešení defektů

•Komunikace s kolegy prostřednictvím telefonu nebo e-mailu

Co od vás očekáváme?

•Orientace v prostředí IT

•VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru

•Zkušenosti v oboru jsou vítány

•Perfektní čeština, angličtina je výhodou

•Týmová práce

•Analytické myšlení

•Dobré komunikační schopnosti

•Zkušenosti s JIRA, Confluence, SQL, SoapUI jsou výhodou

•Zodpovědnost a samostatnost

Co vám můžeme nabídnout?

•Možnost práce z domova

•Možnost práce na zkrácený pracovní úvazek

•20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna

•Individuální přístup a péči, adekvátní podporu při zaškolování a adaptaci, poradenství a podporu – zakládáme si na lidském a vstřícném jednání, protože je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci byli spokojení

•Benefit program na míru potřebám zaměstnanců (příspěvek na stravování, záloha na mzdu, bezúročná půjčka a jiné)

•Odpovídající finanční ohodnocení

•Spolupráce na zajímavém dlouhodobém projektu

•Získání pracovních zkušeností v IT v bankovním sektoru

Chcete-li vědět, v jakých dalších odvětvích umíme vytvořit pracovní prostředí na míru pro hendikepované, zašlete nám životopis a my s Vámi rádi projdeme naše aktuální pracovní příležitosti po telefonu nebo osobně u kávy.

  • Práce Pardubice
  • IT tester Pardubice
  • IT analytik Pardubice
  • Tester Pardubice
  • Analytik prodeje Pardubice
  • Databázový analytik Pardubice
  • Finanční analytik Pardubice
  • Obchodní analytik Pardubice
  • Marketingový analytik Pardubice
  • SEO analytik Pardubice
  • IT manager Pardubice
  • Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 322
    324