Java vývojář, který hledá nové výzvy (60 - 90.000 Kč)
  • Brno-město, Brno
Brno
Jobs Contact Personal, s.r.o.
25. 11. 2022
60 000 Kč - 90 000 Kč měsíc

Pokud už jsi v Javě něco vytvořil a jsi připraven na nové výzvy, rádi Tě přibereme do týmu. Jsme softwarová firma a fungujeme v malých, agilních týmech. Baví nás vývoj a pracujeme s nejnovějšími technologiemi. Věci, které tvoříme, mají smysl a mezi našimi projekty Ti určitě nějaký padne do oka.

Náplň práce

* Návrh a vývoj nových funkcionalit

* Údržba a rozvoj stávajících systémů

* Java, Java a zase Java

* Spolupráce s týmy analytiků a testerů

Nabídka: Nabízíme

* Pokud budeš chtít můžeš pracovat z domu

* Chceme, aby naši lidé rostli, proto Tě podpoříme ve vzdělávání

* Za dobře odvedenou práci se můžeš těšit na finanční bonusy

* Dostaneš od nás telefon a notebook

* Samozřejmostí jsou i všechny běžné benefity jako flexibilní pracovní doba, stravenky, občerstvení na pracovišti a spousta dalších

Požadavky: Požadavky

* Vývoj v Javě máš v malíčku

* Znáš Spring, Hibernate, a nebo Maven

* Umíš dát dohromady alespoň základní SQL výrazy

* Pokud si sám zvládneš i napsat testy, budeme rádi

* Jestli se domluvíš anglicky, máš plusové body