Jedinečný způsob, jak vydělat slušnou částku jako operátor ve výrobě, je zde! - Operátor ve výrobě
  • Kopřivnice
Kopřivnice
MAXIN’S Group, s. r. o.
13. 5. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Hledáte změnu, ale nevíte, kde začít? Pracovat ve stabilní, rozvíjející se společnosti se vyplatí. Najímáme pracovité a spolehlivé lidi, kteří rádi pracují a nebojí se výzev.

Jakou práci budeš dělat?

- budeš  pracovat pro renomovanou značku

- můžeš pracovat ve třísměnném režimu anebo v nepřetržitém režimu (8 hodin alebo 12 hodin)

- budeš se podílet na výrobě a kompletaci části automobilů

- přesné zařazení bude určeno dle tvých možností a schopností

Benefity

Jaké výhody od nás můžeš očekávat?

- s jistotou ti můžeme nabídnout 140 - 150 Kč/hod.

- 25 dnů dovolené

- chutné dotované obědy

- směny v režimu 12 hodín - nepřetržitý provoz 8 hodín (v režimu v ranní a odpolední, noční)

- na tvou pozici tě plně zaškolíme a budeme nápomocní při tvém adaptačním procesu tak, aby jsi byl/a zařazen/a na pracovní pozici, která nejlépe koresponduje s tvými dovednostmi

- máme pro tebe připraveno ubytování, které je zdarma a budete maximálně 2-3 na pokoji

- finančně ti vypomůžeme formou týdenních záloh a máme pro tebe připravenu bankovní kartu pro lepší dostupnost ke svým penězům

- pokud u nás vydržíš rok dostaneš extra odměnu ve formě 13. tého platu

Předpoklady

Co musíš umět?

- potřebujeme abys byl/a manuálně zručná

- abys chodil/a do práce v domluveném směnné kalendáři - přesčasy jsou vítány

- abys byl/a ke své práci zodpovědný/á

- abys dodržoval/a pravidla a požadavky v rámci výroby

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.