JUNIOR FACILITY MANAGER/KA – PRAHA
  • Praha
Praha
Michal Štulla
16. 5. 2024

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru bezpečnosti, správy budov a smart technologií. Máte za sebou již nějakou zkušenost se správou majetku, SVJ, údržbou nemovitosti a podobně? Cítíte, že je toho ještě hodně, co se chcete v této oblasti naučit? Pak vám nabízíme možnost se realizovat ve stabilní české firmě s mezinárodní působností.

Náplň práce:

Řízení odborných a technologických postupů prací v oblasti technického facility managementu obchodního centra

Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených údržbářů, všech druhů služeb na objektu zákazníka v souladu s platnými zákony, firemními předpisy a smluvními vztahy

Dodržování BOZP a PO

Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace EMS, QMS

Co očekáváme, že náš profesionál v oboru bude mít:

SŠ nebo VŠ technického směru

Praxi a orientaci v problematice technické správy budov min. 1 rok

Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám

Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu

Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu

Dobrou znalost práce s MS Office

Znalost AJ výhodou

Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Zkušenost s řízením odborných zakázek – VÝHODOU

Co tomu nejlepšímu nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení

Na začátku pomocnou ruku zkušených kolegů

Samostatnou, odpovědnou pozici

Zvýhodněné volání O2

Zázemí ve stabilní společnosti

Příspěvek na stravování

Služební PC a telefon

Služební automobil

Práci v Praze a středních Čechách

Happy days

  • Práce Praha
  • Facility manager Praha
  • Regulatory manager Praha
  • Category manager Praha
  • Risk manager Praha
  • IT manager Praha
  • Event manager Praha
  • Brand manager Praha
  • Office manager Praha
  • Account manager Praha
  • Country manager Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 098
    272