Kadeřnice / kadeřník - pouze pro invalidní důchodce
  • Brno
, Brno, Cihlářská 627/6
Kolibřík CSR s.r.o.
5. 9. 2024
15 000 Kč - 22 000 Kč

Jsi invalidní důchodce, ale miluješ kadeřnickou práci? U nás hendikep není překážkou! Salon Dobrovláska je to pravé místo pro tvoji novou kariéru. Přizpůsobíme ti pracovní podmínky a prostředí moderního salonu tě bude bavit. Vynikni v tom, co tě nejvíc baví, u nás se můžeš specializovat!

Požadujeme

  • Vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz
  • Zdravotní způsobilost
  • Zájem o práci
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Pečlivost a pozitivní přístup
  • Oceníme praxi v oboru – není podmínkou

Náplň práce

  • Poskytování kadeřnických služeb – dámské, pánské, dětské
  • Komunikace se zákazníky
  • Obsluha recepce

Nabízíme

  • Možnost specializace
  • Flexibilní zkrácené úvazky jsou samozřejmostí
  • Moderní ergonomické pracoviště
  • Maximálně individuální přístup
  • 5 sickdays
  • Nadstandardní fixní mzda + % z tržby
  • Zázemí stabilního podniku s více než 10 lety zkušeností
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Teambuildingové aktivity
  • Individuální přístup a podpora
  • Přísun dobré kávy

Nástup možný ihned.

Těšíme se na tvůj životopis. V případě zájmu telefonuj na číslo 792257257.Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332