Klempíř – pokrývač
  • Mladá Boleslav
, Mladá Boleslav, tř. Václava Klementa 147/23
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje
19. 12. 2023
Informace o pracovní pozici

Co Vás čeká?

  • klempířská výroba a montáž klempířských prvků na budovách
  • pokrývačské práce: asfaltové pásy, PVC fólie, plechové krytiny, šablony – asfaltový šindel
  • budete zajišťovat preventivní prohlídky střech v areálu oblastní nemocnice
  • operativní zajišťování potřebného materiálu při havarijních opravách

Co Vám můžeme nabídnout?

  • jednosměnný provoz 06:00 – 14:30
  • platové ohodnocení dle předchozí praxe a růst platu garantovaný NV, příplatky v pohotovosti
  • 5 týdnů dovolené + týden dovolené navíc, 3 dny zdravotního volna
  • parkování pro zaměstnance v našem parkovacím domě, dětská skupina Veselé Žabičky, dotované stravování, příspěvek na rekreaci v podobě karty Můj UP, příspěvek na penzijní pojištění a další finanční benefity dle kolektivní smlouvy atp.

Co od vás očekáváme?

  • výuční list v oboru Klempíř – pokrývač
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru minimálně 3 roky
  • řidičský průkaz sk. B

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 973
266