Konstruktér/ka
  • Velké Meziříčí
Atlantic Studio s.r.o.
26. 4. 2024

Hledáme nové posily do našeho týmu v areálu firmy ve Velkém Meziříčí!

HLEDÁTE UPLATNĚNÍ V OBLASTI TECHNOLOGIÍ A LOGISTIKY? Přidejte se k zázemí stabilní české firmy.

Společnost AGADOS Velké Meziříčí je největší výrobce přívěsů v České republice a současně jeden z největších v Evropě.

POZICE: KONSTRUKTÉR/KA

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

konstrukce přívěsů, tvorba kusovníků, výrobní a projektové dokumentace, zpracování konstrukčních výpočtů

 POŽADUJEME:

  • VŠ, popř. SŠ vzdělání technického směru s maturitou, zkušenosti v oboru výhodou
  • spolehlivost, pracovitost, časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědný a pečlivý přístup k práci

NABÍZÍME:
  • stabilní práci a zázemí
  • zaměstnanecké benefity:
  • náborový příspěvek 50.000 Kč
  • týden dovolené navíc
  • 13. a 14. plat
  • životní pojištění
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • nadstandardní příspěvek na obědy
  • platové ohodnocení nástupní plat od 38 000 Kč

Nástup možný ihned.

V případě dotazů či zájmu o pracovní pozici kontaktujte:

Hana Pochopová, tel. 777 919 830, email: pochopova@agados.cz

  • Práce Velké Meziříčí
  • Konstruktér Velké Meziříčí
  • Velké Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 970
    254