Konstruktér/ka elektro - senior
  • Šumperk
Šumperk
Spin HR s.r.o.
18. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Pracovní náplň:

- Kontrola a vytvoření technické dokumentace k projektům elektroinstalace kolejových vozidel,

- spolupráce s obchodním oddělením při sestavení nabídky,

- komunikace se všemi zúčastněnými stranami projektu,

- zpracování a vyhodnocení technických částí nabídek uvedené konstrukční skupiny,

- technická spolupráce při výrobě prototypu, zkoušení kolejových vozidel, schvalování a realizaci sériové výroby,

- spolupráce napříč společností.

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání technického směru - obor elektrotechnika,

- platné osvědčení o vyhlášce č. 50/1978 sb., min. §5 (§6, §8, §10 výhodou),

- přehled v oboru kolejová vozidla,

- předchozí zkušenosti v oboru kolejových vozidel nutné,

- znalost práce s výkresovou dokumentací,

- znalost programu Engineering Base výhodou,

- aktivní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou,

- uživatelská znalost MS Office,

- flexibilita, spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce,

- ŘP sk. B,

- ochota se učit novým věcem (normy, předpisy).

Nabízíme:

- možnost podílet se na velkých projektech

- vidět výsledky své práce od začátku procesu až do předání finálního výrobku zákazníkovi

- přátelské pracovní prostření a různorodá práce

- podporující a férový přístup

- možnost rozvíjet se a vzdělávat se (jazykové kurzy, odborné kurzy i soft skills)

- motivující mzdové ohodnocení

- možnost kariérního i finančního růstu

- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 1500 Kč za efektivní využívání pracovní doby, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity)

Kód: LH_PA_2344

  • Práce Šumperk
  • Konstruktér Šumperk
  • Konstruktér integrovaných obvodů Šumperk
  • Šumperk - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259