Konstruktér/ka v prostředí 3D
  • Pardubice - okolí
PROFI-MEN, s.r.o.
29. 5. 2024
35 000 Kč - 50 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Požadavky:

- ukončené vysokoškolské případně středoškolské vzdělání,

- znalost práce v Autocad a Inventor 3D nutná, případně jiný 3D software,

- zkušenosti v návrhu konstrukcí ve strojírenské výrobě,

- schopnost pracovat jako součást kolektivu,

- technické myšlení,

- zájem o detailní teoretickou i praktickou znalost každého nabízeného produktu,

- schopnost systematické práce a její organizace,

- znalost němčiny nebo angličtiny výhodou,

- organizační schopnosti, spolehlivost a flexibilita,

- řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:

- konstrukce strojů a zařízení v oblasti specifických technologií,

- příprava technických podkladů pro prodej a pro výrobu,

- úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy.

Popis nabídky:

- odborný růst v zajímavém oboru technologií, NEJEDNÁ SE O AUTOMOTIVE !!!

- dlouhodobá perspektiva uplatnění i seberealizace v menší firmě,

- 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál ve výši 116 Kč, příspěvek na dojíždění,

 - mzda 35.000 - 50.000 Kč ( hrubého),

- firemní akce

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327