Konstruktér ocelových konstrukcí (až 40 tis. Kč, možnost profesního růstu)
  • Otrokovice
Otrokovice
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
11. 6. 2024

Společnost zaměřená na design a realizaci ocelových konstrukcí hledá do svého týmu zkušeného a inovativního konstruktéra. Jste-li technicky zdatný, máte zkušenosti s AutoCAD a orientujete se ve stavebnictví, právě Vás hledáme!

Co budete dělat:

-       Modelovat, navrhovat a vytvářet výkresové dokumentace pro výrobu a montáž ocelových konstrukcí montovaných hal v programu TEKLA Structures.

-       Koordinovat technické detaily s klienty.

-       Vytvářet dílenské výkresy a výpisy materiálů.

-       Poskytovat podporu výrobě a montáži při řešení technických nejasností.

-       Řešit technické nejasnosti a spolupracovat na řešení výrobních a technických problémů.

Co od Vás očekáváme:

-       SŠ vzdělání technického směru.

-       Dobrá znalost AutoCAD, TEKLA Structures výhodou.

-       Schopnost samostatné práce a orientace v projektech.

-       Praxe ve stavebnictví.

-       Znalost legislativy v oblasti ocelových konstrukcí je výhodou.

-       Časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a loajalitu.

-       Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

-       Motivující mzdové ohodnocení.

-       Široké spektrum benefitů a příležitosti pro osobní a profesní růst.

-       Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

-       Možnost seberealizace a práce na zajímavých projektech.

  • Práce Otrokovice
  • Konstruktér Otrokovice
  • Otrokovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327