Kontrola kvality, náb. přísp. 10 000 Kč, i bez praxe! #LsgV0
  • Pardubice
Pardubice
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
23. 9. 2022
27 000 Kč - 27 000 Kč za měsíc

Náplň práce: Chtěli byste mít fajn práci ve výrobě v oddělení kontroly kvality s volnými víkendy a mzdou až 27 000 Kč? Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned a přímo do kmenového stavu (nejedná se o agenturní zaměstnání). Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro ženy.
Náplň práce:
- zajišťování vstupní a výstupní kontroly výrobků
- práce s výrobní dokumentací a interním systémem
Místo výkonu práce: Pardubice
Nabízíme: - po zkušební době bonus ze základní mzdy do výše 15%
- náborový příspěvek 10 000 Kč
- docházkový bonus 700 Kč
- pravidelné odměny za trvání pracovního poměru (3, 5 či 10 let)
- týden dovolené navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- Multisport karta
- volné víkendy
- jazykové kurzy AJ
- zvýhodněný mobilní tarif
- fajn kolektiv
- pravidelné teambuildingové aktivity
Požadujeme:
- znalost práce na PC
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- ochotu pracovat ve dvousměnném režimu (ranní 6:00 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:00)