Kontrolor
  • Pacov
Kontrolor
Pacov
Spin HR s.r.o.
27. 3. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Provádění kontrolních činností kvality materiálů, subdodávek, dílů a výrobků

- Zodpovědnost za předepsané zkoušky výrobků v souladu s vlastní kvalifikací

- Zpracování dokumentů a protokolů z provedených a předepsaných zkoušek

- Spolupráce s výrobním a obchodním oddělením společnosti

Požadujeme:

- Minimálně 2 roky praxe v oboru

- Znalost strojírenské technologie a výrobních procesů

- Zkušenost s prácou na PC, zejména s MS Excel

- Platný řidičský průkaz skupiny B

- Odpovědnost a vynikající komunikační schopnosti

- Schopnost samostatného řešení problémů

- Znalost provádění NDT zkoušek, případně držitel certifikátů VT a PT, výhodou

Nabízíme:

- Zajímavou práci v dynamickém prostředí

- Možnost profesního růstu a rozvoje

- Možnost zvyšování kvalifikace a osobního rozvoje

- Odpovídající mzdové ohodnocení a motivační benefity, včetně náborového příspěvku

- Příspěvek na dojíždění a závodní stravování

- Možnost příspěvku na penzijní nebo životní pojištění

Kód: LH_PAS_2796

  • Práce Pacov
  • Kontrolor Dobrá Voda u Pacova
  • Kontrolor Pacov
  • Pacov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259