KONTROLOR/KA | PLASTY | JIHLAVA
  • Jihlava
Jihlava
Grafton Recruitment
14. 5. 2022
25 000 Kč - 30 000 Kč za měsíc
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

Máš praxi ve výrobě plastů a nevadí ti 3 směnný provoz? Baví tě práce v týmu a školení kolegů je pro tebe hračka?
Tak čti dál!
Hledáme totiž kolegu na pozici KONTROLOR/KA výroby plastů.
Tvým úkolem bude dodržování požadavků a zajištění kvality výrobků.
Vizuální kontrola kvality.
Měření výrobků pomocí stanovených měřidel (posuvka, komparátor, drsnoměr, trny, kalibry, …)
Vedení požadované dokumentace (záznamy měření, školení operátorů atd.)

BENEFITY:

5 týdnů dovolené, další dny dovolené dle odpracované doby
13. mzda
osobní ohodnocení
měsíční prémie dle výkonu
stravné
stabilní pracovní prostředí (pravidelný třísměnný režim, tzn. noční/odpolední/ranní od pondělí do pátku)
smlouva na dobu NEURČITOU

POŽADAVKY:

SOU/SŠ vzdělání je nutností.
Chuť a zaujetí pro řešení problémů a návrhy nápravných opatření.
Zodpovědnost, přesnost a pečlivost je základem této práce.
Mělo by tě bavit komunikovat s lidmi a být schopný týmové spolupráce.