Kontrolor/ka kvality
  • ČR, Jablůnka (Vsetín), Zlínský kraj, Jablůnka
Jablůnka
100% REWORK
25. 1. 2023
21 000 Kč 21 000 Kč do 26 000 Kč / měs
Informace o pracovní pozici

Obsah inzerátu

Hledáme nové kolegy, kteří zajistí kontrolu kvality.

Vizuální kontrolu zvládne každý člověk, který má výborný zrak a pečlivost je jeho silná stránka.

Vašim úkolem bude zrakem nebo přes monitor zkontrolovat, zda je díl správně vyroben a vyřadit špatné kusy.

Práce je vhodná pro ženy i muže.

Náplň práce:

  • kontrola pohledových vad,
  • vizuální kontrola dílů na monitoru,
  • vedení záznamu o kontrole.

Co od Vás očekáváme:

  • dobrý zrak (brýle nejsou překážkou),
  • soustředěnost, zodpovědnost,
  • ochota pracovat 12ti hodinové směny. (krátký/dlouhý týden).

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci s možností kariérního růstu,
  • příspěvky na stravováni,
  • příspěvky do benefitního programu cafeterie,
  • zvýhodněné mobilní tarify a další benefity!

Popis pozice

Požadujeme:

Nabízíme

Proč pracovat u nás

Naše společnost 100% REWORK si zakládá na férovém a korektním jednání.

Naším společným cílem je vytvořit příjemné pracovní prostředí pro naše zaměstnance a být pro ně důvěryhodným zaměstnavatelem.