Konzultant logistiky
  • Brno
Brno
Spin HR s.r.o.
16. 10. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

Hledáme ambiciózního a zkušeného konzultanta/ku, který/á se stane klíčovou součástí našeho týmu. Budete se podílet na optimalizaci logistických procesů v různých zdravotnických zařízeních po celé České republice a výjimečně i na Slovensku. Vaše práce bude zahrnovat:

- Analýza stávajících procesů: Detailní zkoumání logistických operací v oblasti skladování, nákupu a prodeje.

- Navrhování efektivních řešení: Vytváření návrhů na zlepšení procesů, optimalizaci skladových prostor a zvýšení efektivity dodavatelského řetězce.

- Implementace nových řešení: Aktivní účast na zavádění navržených změn a jejich následné monitorování.

- Podpora klientů: Poskytování odborné podpory klientům během celého projektu.

- Spolupráce s projektovým týmem: Úzká spolupráce s ostatními členy týmu na realizaci projektů.

Požadujeme:

- Zkušenosti v logistice: Praktické zkušenosti s logistickými procesy, zejména v oblasti skladování, nákupu a prodeje.

- Orientace v IT: Znalost práce s různými IT systémy, zejména ERP systémy.

- Znalost zdravotnického prostředí: Zkušenosti ze zdravotnictví budou výraznou výhodou, ale nejsou podmínkou.

- Schopnost analyzovat data: Umět pracovat s daty a vyvozovat z nich relevantní závěry.

- Komunikativnost a prezentační dovednosti: Schopnost jasně a srozumitelně prezentovat své návrhy a výsledky.

- Flexibilita a ochota cestovat: Připravenost cestovat po celé České republice a výjimečně i na Slovensko (cca 5 dní z 20 pracovních dní).

- Samostatnost a proaktivita: Schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Nabízíme:

- Zajímavou a zodpovědnou práci: Možnost podílet se na významných projektech a přispět k rozvoji společnosti.

- Profesní růst: Příležitost pro osobní a profesní rozvoj.

- Flexibilní pracovní dobu: Po zaškolení možnost práce z domova.

- Nadstandardní benefity: Příspěvek na stravování, mobilní telefon, notebook.

- Firemní auto: Možnost využívání firemního auta pro služební cesty.

- Příjemné pracovní prostředí: Práce v dynamickém a přátelském kolektivu.

Kód: HP_ORXT_2315

  • Práce Brno
  • Logistik Brno
  • Ředitel logistiky Brno
  • Specialista logistiky Brno
  • Manažer logistiky Brno
  • Konzultant Kobeřice u Brna
  • Konzultant Ochoz u Brna
  • Konzultant Klobouky u Brna
  • Konzultant Újezd u Brna
  • Konzultant Hrušovany u Brna
  • Konzultant Slavkov u Brna
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 414
    334