Koordinátor BOZP (doděláme Vám ceritifkaci)
  • Stříbro
Stříbro
Grafton Recruitment s.r.o.
5. 2. 2023
45 000 Kč - 65 000 Kč měsíc

Pro výrobní společnost hledáme posilu, která se podílí na tvorbě a vedení bezpečnosti práce ve společnosti.

Pokud hledáte zajímavou dlouhodobou práci v přátelském a zároveň dynamickém prostředí, zašlete nám Váš životopis a my Vám rádi řekneme více.

Náplň práce:

- zavádění, údržba a zlepšování systémů řízení v oblasti BOZP a PO

- kontrola dodržování předpisů, aktualizaci dokumentů

- školení zaměstnanců

- analýzy rizik

- pravidelný reporting

- jednání s orgány státní správy a auditory.

Možnost dodělat si u nás certifikaci OZO.

Nabídka: - 5 týdnů dovolené

- smlouva na dobu neurčitou

- flexibilní pracovní doba

- příspěvek na dopravu 3 Kč/km

- půlroční odměna za věrnost až 7200 Kč za pololetí

- flexipass - 400 Kč/měs.

- obědy zdarma

- služební notebook a telefon

- výhodný mobilní tarif pro soukromé využití

- příspěvek na penzijní připojištění

- jazykové kurzy, odborná školení

- firemní akce

- očkování proti chřipce, vitamínové doplňky

- možnost kariérního růstu

Požadavky: - minimálně středoškolské vzdělání (výhodou technického směru)

- praxe na obdobné pozici velkou výhodou, nebo alespoň povědomí o této problematice

- anglický jazyk - písemnou formou podmínkou

- platné osvědčení OZO BOZP (případně možné u nás dodělat)

- samostatný přístup při řešení úkolů a operativy

- osvědčení technika PO je výhodou, ale nikoliv podmínkou