Koordinátor/ka personální agentury mzda až 39 000 Kč
  • Pardubice
Pardubice
Manuvia Job, s.r.o. - Pardubice
24. 6. 2022
32 500 Kč - 39 000 Kč měsíc
Informace o pracovní pozici

Jaká bude Vaše náplň práce?

● Koordinace náborových aktivit spojených s naplněním objednávky

● Zodpovědnost za plnění objednávek u přidělených klientů skupiny

● Zodpovědnost za celkovou správu zakázky, objednávky

● Zodpovědnost za profesionální komunikaci, dodržování termínů směrem ke klientovi

● Zodpovědnost za optimální fluktuaci

● Mapování konkurence

Nabídka: Co Vám nabízíme?

● Finanční ohodnocení 32 500 Kč + 20 % variabilní složka

● Pružná pracovní doba

● Rozvojové kurzy, školení a programy

● Stabilní práci na HPP

● Možnost osobnostního rozvoje

● Pohodový a přátelský tým kolegů se skvělým smyslem pro humor

● Pracovní notebook a telefon

● Řádné zaškolení a následná pomoc zkušenějších kolegů

● Stravenkový paušál

● Zvýhodněné volání

● Sick days

● Manuvia days

● Multisport karta

● Sickdays

● Získání cenných zkušeností a praxe z velmi zajímavého a dynamického odvětví

Požadavky: Co od Vás požadujeme?

● Min. SŠ/VŠ vzdělání

● Výborné komunikační a organizační dovednosti

● Odolnost vůči stresu

● Znalost práce na PC

● Praxe v oblasti poskytování zákaznického servisu

● Aktivní řidič

Poznámka: NÁSTUP IHNED NEBO PO DOHODĚ!
Chcete se o této pozici dozvědět více klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo nám zašlete životopis.
TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!