KOORDINÁTOR REALIZACE PROJEKTŮ
  • Praha
Praha
AC Jobs, s.r.o.
25. 1. 2023

Máte zkušenosti s vedením mezinárodních projektů a to včetně fáze prototypování? Máte technické vzdělání a denní použití anglického jazyka pro Vás není překážkou? Máte zkušenosti ve výrobě a vývoji bezpečnostních produktů v průmyslu a chcete být součástí vývoje těchto produktů?
Pak mi pošlete Váš životopis!
Mezinárodní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Podpora projektů od fáze prototypů až po finální fázi montáže
  • Plánování průběhu projektu a výroby
  • Řešení různých problémů ve výrobě
  • Zajištění toku materiálu
  • Komunikace se zahraničnímu projektovými týmy a manažery

CO POŽADUJEME?

  • Vysokoškolské vzdělání s technickým zaměřením
  • Anglický jazyk pro denní použití slovem i písmem
  • Zkušenosti s vedením projektů ve strojírenství
  • Zkušenosti s vývojem produktů

CO NABÍZÍME?

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kurzy a odborné školení pro zvyšování kvalifikace
  • Jazykové kurzy
  • Systém Cafeterie
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha