Koordinátor registrací veterinárních léčivých přípravků
  • Terezín
, Terezín, Pražská 328
DYNTEC
6. 2. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

    • upgrade stávající registrační dokumentace veterinárních léčivých přípravků,

    • zpracovávání registrační dokumentace spojené s žádostmi o změnu textů a prodloužení registračního povolení,

    • příprava registrační dokumentace k odbornému posouzení státními autoritami,

    • spolupráce s odbornými posuzovateli,

    • tvorba textů souhrnných údajů o léčivém přípravku, příbalových informací a obalů,

    • příprava podkladů k problematice související s registrací léčivých přípravků,

    • spolupráce s regulačními autoritami EU v procedurálních oblastech.

Požadujeme:

    • studijní program v oboru: veterinářství, všeobecného lékařství, farmaceutické vědy, biologie, biochemie, mikrobiologie či chemie,

    • orientace v právních předpisech,

    • dobrou uživatelskou znalost práce na PC,

    • zodpovědnost a preciznost, schopnost týmové spolupráce,

    • organizační schopnosti.

Výhodou (není podmínkou):

    • zkušenosti s registrační dokumentací v oblasti veterinárních přípravků, včetně související legislativy,

    • znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

    • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,

    • zaškolení s velkým podílem samostudia,

    • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trzích celého světa,

    • prostor pro ty, kteří chtějí něco dokázat,

    • zajímavá, kreativní, odpovědná práce,

    • rozvoj praktických dovedností a odborných znalostí,

    • mobilní telefon, možnost částečného home office a další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku).

Informace o pozici:

Požadované vzdělání: vysokoškolské / univerzitní.

Požadovaný jazyk: angličtina (středně pokročilá).

Plat: 40 000 – 60 000 Kč/ měsíc.

Benefity: příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.

Typ pracovního poměru: práce na plný/částečný úvazek.

Délka pracovního poměru: na dobu určitou.

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva.

Nástup možný od 2. května 2024.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: sd@dyntec.cz.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260