Kuchař/ka v hotelu ALEXANDRIA**** Spa & Wellness
  • Luhačovice
, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436
Lázně Luhačovice a.s.
13. 7. 2024

Hledáte práci, která vás bude opravdu bavit? Chcete mít to nejlepší zázemí? Chcete se dál učit a vzdělávat od nejlepších kuchařů v oboru? Hledáte možnosti jak spojit rodinný život s tím pracovním? Staňte se kuchařem v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu

 Možnost nástupu dohodou

Co na vás čeká?

náborový příspěvek 5 000 - 20 000 Kč

stálý profesní růst

sladěný pracovní a soukromý život

prostředí luxusního čtyřhvězdičkového hotelu v Luhačovicích

zajištěné ubytování

příplatky za víkendy a svátky (nad rámec ZP)

Edenred Card - "volnočasová peněženka"

Výměnné pobyty v lázních v ČR i SR

rozšíření znalostí a dovedností díky zahraničním odborným stážím

Co na oplátku požadujeme my?

zájem o gastronomii a kulinářské trendy, úctu k jídlu a nadšení pro práci

vyučení nebo praxi v oboru

zájem o obor

Náplň práce?

příprava snídaní a večeří formou bufetu pro hotelové hosty

příprava minutkové a zážitkové gastronomie v À la carte restauraci

příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

dodržování hygienických norem

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337