Kuchař/ka do rekreační střediska na Rakovnicku - UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO!
  • Dobřany
Dobřany, Dobřany, Šlovice
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.
11. 6. 2024

Do rekreačních středisek Star Line Šlovice (Rakovnicko) hledáme ženu/muže na

pozici kuchaře/kuchařky.

Vaříme cca pro 150 osob (snídaně, obědy, večeře a svačiny).

Stručný popis pozice: příprava snídaní, obědů a večeří a dvou svačin během dne,

výdej hlavních jídel. Vaří se česká kuchyně (hotovky).

Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní

znalost českého jazyka (volné místo je vhodné i pro cizince).

Nabízíme:

  • stravu zdarma přímo v objektu

  • odměna 1500 Kč - 2000 Kč za směnu

  • možné pracovat na plný úvazek (5 směn v týdnu)

    nebo i na zkrácený úvazek (2,3 směny v týdnu). Záleží na domluvě.

  • nabízíme pracovní smlouvu nebo i DPP, DPČ, na ŽL

    - opět na ind. domluvě

  • stravování přímo ve středisku, nabízíme i

    ubytování ve středisku, volba pracovních dnů.

Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od

6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.)

V rekreačních střediscích se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v

přírodě, adaptační kurzy aj.)

Dlouhodobější spolupráce, případně možnost i brigáda např. na léto

(konkrétní délku) - vše na domluvě.

  • Práce Dobřany
  • Kuchař Dobřany
  • Dobřany - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 379
    346