KUCHAŘ/KUCHAŘKA
  • Dublovice
Dublovice, Dublovice, Chramosty
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.
12. 3. 2024

Do rekreačního střediska v obci Hrachov (na Sedlčansku) hledáme ŽENU/MUŽE na pozici kuchaře/kuchařky. Vaříme cca pro 200 osob (snídaně, obědy, večeře a svačiny).

Vaříme cca pro 200 osob (snídaně, obědy, večeře a svačiny).

Stručný popis pozice: příprava snídaní, obědů a večeří a dvou svačin během dne, výdej hlavních jídel. Vaří se česká kuchyně (hotovky).

Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní znalost českého jazyka (volné místo je vhodné i pro cizince).

Nabízíme:

  • stravu zdarma přímo v objektu
  • odměna 1500 Kč - 2000 Kč za směnu (MĚSÍČNĚ 33.000 Kč AŽ 44.000 Kč)
  • možné pracovat na plný úvazek (5 směn v týdnu) nebo i na zkrácený úvazek (2,3 směny v týdnu). Záleží na domluvě.
  • nabízíme pracovní smlouvu nebo i DPP, DPČ, na ŽL - opět na ind. domluvě
  • stravování přímo ve středisku, nabízíme i ubytování ve středisku, volba pracovních dnů.

Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.)

V rekreačních střediscích se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.)

Dlouhodobější spolupráce, případně možnost i brigáda např. na léto (konkrétní délku) - vše na domluvě.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

  • Práce Dublovice
  • Kuchař Dublovice
  • Dublovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259