KUCHAŘ / KUCHAŘKA - TEPLÁ KUCHYNĚ
  • Brno
, Brno, Husova 200/16
Hotel International Brno, a.s.
8. 5. 2024

Moderní kuchyně potřebuje moderní kuchaře. Náš tým 10-ti kuchařů a kuchařek hledá nové šikovné kolegy.

Náplň práce

    • Příprava teplých jídel pro restaurační provoz hotelu a pro cateringovou službu.

    • Výdej jídla.

    • Účast na cateringových akcích.

    • Dvousměnný pracovní režim ranní-odpolední.

Požadujeme

    • Pokud máte prokazatelnou praxi a vzdělání v oboru, neváhejte nám poslat životopis nebo rovnou zavolejte.

Nabízíme

    • zázemí stabilní společnosti s pevným výplatním termínem

    • možnost smlouvy na dobu neurčitou

    • stravenkový paušál

    • zdravotně-preventivní program

    • možnost zvyšování fyzické kondice (Fitness)

    • společné firemní akce

    • odměna za podíl na splnění ročního hospodářského výsledku

    • pracovní obuv a oblečení vč. péče o ně

    • příspěvek na penzijní připojištění

    • slevy na ubytování v rámci hotelového řetězce a programu Cestujeme s AHR

    • dobrá dostupnost MHD

    • nástup možný ihned

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 016
262