Kurýr/kurýrka
  • Roudnice nad Labem
kurýr/kurýrka
Roudnice nad Labem, Renáta Havranová s.r.o., Roudnice nad Labem, /
Renáta Havranová s.r.o.
23. 9. 2022
30 000 Kč - 38 000 Kč Kč/měsíc

hledáme posily do našeho týmu na pozici řidič / kurýr pro depo PPL v Užicích u Prahy.
Náplň práce:
- zajištění doručování a vyzvedávání zásilek
- komunikace s příjemci, kolegy a dispečinkem
- odpovědnost za svěřené předměty (zásilky, auto, skener, hotovost)
- péče o automobil
Nabízíme:
- každodenní pracovní náplň
- stabilní trasu z Roudnice nad Labem
- stabilní firemní zázemí
- plat 25 - 35tis. čistého dle pracovního výkonu
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B (praxe v oboru výhodou)
- výpis rejstříku trestů
- výpis karty řidiče
- trestni a finanční bezúhonnost
Po dohodě možnost parkování doma.
Místo je vhodné pro osobu zdravotně znevýhodněnou.
Hledáme pracovníka nejlépe z oblasti Roudnice nad Labem, jelikož bude dojíždět přímo z domu na depo v Úžicích a následně rozvážet balíky kolem Roudnice nad Labem.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky kdykoliv.