Kurýr pro nákup a doručení potravin
  • Most
Most
Everli S24 CZ s.r.o.
22. 6. 2022
140 Kč - 250 Kč úkol
Informace o pracovní pozici

Informace

Rádi nakupujete a preferujete flexibilní pracovní dobu? Pak hledáme právě vás!

Společnost Everli, působící jako leader v oblasti online nakupování potravin v Itálii, v zemi milovníků dobrého jídla, vstoupila na český trh na podzim 2020 a od té doby zde rozvíjí své služby!

Do našeho týmu hledáme člověka na pozici SHOPPERA, který zajistí nákup těch nejlepších potravin dle potřeb zákazníka.

Nabízíme spolupráci na živnostenský list nebo dohodu o provedení práce.

Co bude Vaším úkolem?

- přijmout objednávku v aplikaci podle vámi zvoleného času

- vyrazit do vybraného supermarketu a udělat nákup dle seznamu

- vše dovézt včas a s úsměvem na adresu zákazníka

Jste připraveni stát se součástí něčeho nového a začít vydělávat s námi? Neváhejte a ozvěte se nám!

Co od vás očekáváme

- řidičský průkaz typu B (+ vlastní automobil pro pohodlné doručení)

- spolehlivost a snahu o maximální spokojenost zákazníka

- potravinářský průkaz

Co vám nabízíme

- výdělek za objednávku kolem 140/160 Kč + bonusy (dle typu spolupráce)

- bonus za doručení prvních 20 objednávek

- bonus za doporučení kamaráda

- dýška jdou do vaší kapsy

- flexibilní plánování směn - sami si zvolíte, kdy budete pracovat

- komplexní zaškolení a podporu