Laborant/ka ve výrobě veterinárních léčivých látek – oddělení kontroly kvality
  • Terezín
, Terezín, Pražská 328
DYNTEC
16. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Požadujeme:

- vzdělání střední odborné s výučním listem nebo úplné střední odborné s vyučením i maturitou/ maturitou (bez vyučení).

Náplň práce:

- práce v chemicko – analytické laboratoři,

- vzorkování a kontrola vod,

- příprava roztoků, analytické a chemické zkoušky.

Výhodou (není podmínkou):

- praxe v oboru.

Nabízíme:

- pracovní úvazek na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou na dobu 3 let,

- pracovní úvazek pouze v ranních směnách, svátky a víkendy volné,

- práce v čistém prostředí.

Zaměstnanecké výhody:

- stravenky, měsíční bonus za docházku.

Plat/mzda: od 23 000 Kč.

Místo výkonu: Společnost DYNTEC s r.o., Pražská 328, Terezín.

Pracovní poměr: plný úvazek (možnost zkráceného úvazku na 6 hodin).

Nástup možný ihned nebo od 1. 6. 2024.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 098
272