LABORANT / LABORANTKA KATEDRY BIOFYZIKY A FYZIKÁLNÍ CHEMIE
  • Hradec Králové
Hradec Králové, Univerzita Karlova, Hradec Králové, Akademika Heyrovského /
Univerzita Karlova
23. 9. 2022
22 700 Kč - 23 900 Kč Kč/měsíc

Požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru přírodovědného, chemického, zdravotního, farmaceutického zaměření nebo alespoň 5 let praxe ve výzkumné laboratoři odpovídajícího zaměření, výhodou jsou předchozí zkušenosti s prací v laboratoři, alespoň základní znalost anglického jazyka
uživatelská znalost práce na PC
Náplň práce:
základní zabezpečení podmínek pro praktickou výuku studentů, technická podpora zabezpečení experimentální práce, komunikace se servisními organizacemi, účast na klíčových aktivitách katedry
Další požadované dovednosti a vlastnosti:
předpoklady pro laboratorní práci, flexibilita, pečlivost a zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, vysoké pracovní nasazení
ochota dále se vzdělávat
Mzdové podmínky dle platného Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy s výhledem navýšení formou přidělení osobního ohodnocení po uplynutí tříměsíční zkušební doby a případně dalších motivačních odměn.
Předpokládaný nástup: dohodou
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Kontaktní pracovník:
Lenka Cermanová, DiS.
Personální a mzdové oddělení
Tel.: 495 067 175
e-mail: cermanol@faf.cuni.cz
Strukturovaný životopis, motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas se zpracováním osobních údajů přijímá v písemné formě nebo prostřednictvím e-mailu Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta, Lenka Cermanová, DiS. - Personální oddělení, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové do 16. 10. 2022 (hr@faf.cuni.cz).
Obálku označte slovy: "VŘ - laborant/ka KBFCH"
Souhlas se zpracováním osobních údajů naleznete na www.faf.cuni.cz/Fakulta/Uredni-deska/Vyberova-rizeni/