Lean specialista
  • Ústí nad Orlicí
Spin HR s.r.o.
20. 3. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Prozkoumávejte a odstraňujte zdroje plýtvání pomocí metod štíhlé výroby.

- Navrhujte inovativní způsoby optimalizace procesů a spolupracujte na jejich implementaci.

- Veďte samostatné projekty a úkoly směřující k efektivitě a kvalitě výroby.

- Provádějte důkladné 5S audity a poskytujte podporu v oblasti vizualizace a standardizace výrobních procesů.

- Podílejte se na Kaizen aktivitách a pomáhejte vytvářet kulturu neustálého zlepšování.

Požadujeme:

- Minimálně středoškolské vzdělání, přičemž technický směr je výhodou.

- Znalosti a praxe v oblasti štíhlé výroby jsou nutností.

- Schopnost komunikovat v anglickém jazyce na komunikativní úrovni (B1).

- Vynikající komunikační a organizační dovednosti.

- Pokročilou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint).

- Zodpovědnost, samostatnost a schopnost motivovat tým ke společnému cíli.

Nabízíme:

- Zajímavou práci v prostředí stabilní a perspektivní firmy, která podporuje Tvůj rozvoj.

- Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a Tvému přínosu.

- Široký balíček zaměstnaneckých výhod, včetně ročního bonusu, penzijního připojištění a dalších benefitů dle kolektivní smlouvy.

- Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje ve stimulujícím prostředí.

Kód: LH_RI_2585

  • Práce Ústí nad Orlicí
  • Ústí nad Orlicí - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259