LEAN specialista/ka, ukažte svůj potenciál!
  • Slavičín
Slavičín
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
17. 9. 2024

Možnostem k Vaší realizaci se u nás meze nekladou! Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici LEAN Specialista/ka do nové haly!

Co budete dělat:

-      Budete analyzovat stávající procesy a identifikovat příležitosti pro zefektivnění a eliminaci plýtvání pomocí LEAN metodik.

-      Budete plánovat, koordinovat a řídit projekty zaměřené na zlepšování procesů, včetně sledování ekonomických ukazatelů.

-      Pomocí analýz a dat budete identifikovat oblasti, kde dochází ke ztrátám, a navrhovat způsoby jejich eliminace.

-      Budete spolupracovat s různými týmy na implementaci LEAN principů a metodik v rámci celého výrobního závodu.

-      Budete působit jako interní expert na LEAN management a podporovat šíření této filozofie napříč společností.

-      Budete poskytovat školení a podporu zaměstnancům v oblasti LEAN principů a metodik.

Požadujeme:

-      VŠ vzdělání, případně SŠ a odpovídající praxe.

-      Praktické zkušenosti z oblasti LEAN managementu.

-      Zkušenosti s aplikováním LEAN metod v prostředí výrobního závodu.

-      Prokazatelné výsledky ve zlepšování procesů a zvyšování efektivity.

-      Komunikativní úroveň AJ (úroveň B2).

-      Zkušenosti s vedením školení a workshopů.

-      Vynikající komunikační dovednosti a schopnost motivovat ostatní.

Nabízíme:

-      Přátelský přístup a podpora kolegů při Vašem zapracování

-      Kariérní růst

-      Školení

-      25 dní dovolené

-      Pružnou pracovní dobu

-      Příspěvek na penzijní připojištěn

-      Stravenky (e-stravenku) v hodnotě 150,- Kč

-      Příspěvek na dopravu

-      Slevové programy při nákupech spotřebního zboží

-      Zvýhodnění tarify na volání

  • Práce Slavičín
  • Slavičín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 624
    332