Lídr výrobního týmu - od 33 000 kč+benefity - Team leader
  • Okres Pardubice, Pardubice
Pardubice
Advantage Consulting, s.r.o.
6. 8. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Zajištění plynulého průběhu výroby

* Splnění zakázek v určeném termínu a předepsané kvalitě

* Dělba a plánování směn, evidence docházky, kontrola plnění pracovních plánů, dodržování BOZP

* Motivace a podpora týmu

* Vedení potřebné dokumentace a podávání reportů přímým nadřízeným

* Přispívá návrhy vedoucí ke zefektivnění výroby, zajišťuje nápravná opatření a implementaci nových pracovních postupů

Benefity

Nástupní plat od 33 000 Kč

* Osobní ohodnocení a docházkový bonus

* Příplatky za nepřetržitý provoz/směnné příplatky

* 25 dnů dovolené

* Příspěvek na penzijní připojištění

* Dotovaná strava v místní jídelně

* Stravenky

* Benefitní program

* Vzdělávací kurzy a školení

* Možnost profesního i platového růstu

* Sleva na firemní produkty

* Místo výkonu: Pardubice

Předpoklady

SOU/SŠ - nejlépe technického směru

* Prokazatelná praxe z výrobní společnosti - nejlépe automotive

* Přirozená autorita, organizační, analytické, technické a komunikační schopnosti

* Práce na PC - Balíček MS Office a interní systém

* Zkušenosti s vedením kolektivu, schopnosti samostatné práce i týmové spolupráce

* Ochota dále se učit a zdokonalovat

* Ochota práce v nepřetržitém provozu (12hod/3 směny)

* AJ - mírně pokročilá

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!