Manager výcviků Cirrus Training Centra
  • Drásov
Drásov, Cirrus Aircraft Management s.r.o., Drásov, /
Cirrus Aircraft Management s.r.o.
9. 4. 2022
25 000 Kč - 40 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Pozice: manager výcviků Cirrus Training Centra
Požadujeme: komunikativní schopnosti a chuť řešit problémy i operativně, chuť zůstat v mladém, příjemném kolektivu pár dalších let, odolnost vůči občasnému stresu, AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni, kladný vztah k letadlům a technice, schopnost samostatné práce a organizace úkolů, reprezentativní vzhled a vystupování, smysl pro inovaci a neustálé zlepšování procesů v organizaci, férové jednání, orientace na bezpečnost
Náplň práce: práce se systémem FlightLogger pro evidenci výcvikových letů a správu profilů, práce se systémem Aviation Exam pro řízení přístupů k databázím otázek, práce se systémem Cirrus Approach pro zřízení přístupů a přidělení výcvikových kurzů klientům, management výcviků pro celou klientelu od úvodní komunikace až pro vydání průkazů způsobilostí na Úřadu pro civilní letectví nebo zahraničním úřadu, správa a archivace dokumentace výcviků
Zaměstnanecké výhody: služební notebook, občerstvení na pracovišti (káva, čaj, nealko nápoje,….)
Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- až 30 000,- Kč
Kontakt: Lantorová Kristýna, e-mail: klantorova@cirrus.cz
Místo výkonu práce: Cirrus Aircraft Management s.r.o - Letiště Příbram, Skalka č.p. 39, Drásov

Drásov - Nabídka práce v okolních lokalitách

46 218
16 129