MANAŽER/-KA KVALITY
  • Poděbrady
Poděbrady, Poděbrady, Dr. Kryšpína
POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
18. 10. 2024
Informace o pracovní pozici

HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR

Do našeho týmu hledáme Manažera/-rku kvality. Pozice je vhodná pro muže i ženy

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za chod společnosti při dodržení všech norem jakosti
  • Řízení provozní laboratoře
  • Komunikace s odděleními uvnitř firmy
  • Vedení dokumentace procesů HACCP, IFS
  • Spolupráce s dozorujícími orgány
  • Reporting vedení společnosti z oblasti kvality

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru potravinářském, chemickém apod.
  • Praxe na obdobné pozici v potravinářském průmyslu, nejlépe na pozic

    Manažer kvality nebo Vedoucí laboratoře min. 2 roky
  • Znalost legislativy, norem IFS a HACCP, certifikát interního auditora

    výhodou
  • Znalost práce s MS Office
  • Schopnost analytického a koncepčního myšlení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Služební mobilní telefon
  • 13. mzda
  • Kvartální prémie až 25 %
  • Příspěvek na dojíždění až 3000 Kč měsíčně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování, výběr ze 4 jídel jen za 30 Kč
  • Odměna za doporučení nového kolegy 10 000 Kč
  • Roční příspěvek na sportovní a kulturní rozvoj dětí ve výši 6.000 Kč
  • Pestrou práci s moderními technologiemi
  • Vánoční balíčky a firemní akce

V případě potřeby lze individuálně řešit i nabídku ubytování.

Těšíme se na Vás!

  • Práce Poděbrady
  • Inženýr kvality Poděbrady
  • Poděbrady - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 414
    334