Manažer/ka oblasti (region Kroměříž a Valašské Meziříčí) - nástupní mzda 44 400 Kč
  • Kroměříž
Kroměříž
CORA PLUS s.r.o.
11. 5. 2024
44 400 Kč
Informace o pracovní pozici

Vaším úkolem bude zejména:

  • zodpovědnost za provádění úklidových prací na jednotlivých střediscích podle smluv se zákazníky

  • zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřené oblasti

  • nábor nových zaměstnanců včetně zajištění jejich proškolení a řádného zácviku

  • provádění kontrolní činnosti u svých podřízených - dodržování parametrů a ukazatelů (např. používání řádné chemie a dodržování technologických postupů)

  • zodpovědnost za materiální a technologické vybavení na střediscích

  • zajištění odzkoušení nových technologií a chemií

  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti nejen při rozjezdu nových zakázek

  • účast na pravidelných provozních poradách

Od nového kolegy očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (ideálně v technickém nebo ekonomickém oboru)

  • dobrou znalost práce na PC - zejména sada MS Office

  • schopnost vést a motivovat zaměstnance

  • ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou

  • časovou flexibilitu

  • výborné organizační a komunikační dovednosti

  • vysokou míru nasazení a samostatnosti

  • aktivní přístup k řešení problémů

Rádi Vám nabídneme:

  • nástupní mzda 44 400 Kč / měsíc

  • měsíční, roční a jiné odměny

  • možnost pracovat pro ryze českou společnost s téměř 27letou historií a více než 1 700 zaměstnanci

  • pružnou pracovní dobu

  • k pracovní pozici standardně patří: mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)

  • zaučení na pozici uvedení do problematiky úklidových, strážních a speciálních služeb

  • stravenky (stravenkovou kartu)

  • každý občas nemusí být ve své kůži - od toho máme sick days

  • nepřilepíme Vás na kancelářskou židli - občas budete mít možnost pracovat z domova

  • nenecháme Vás v tom plavat - očekávejte vstřícnou spolupráci s kolegy z ostatních oddělení

  • interní i externí vzdělávání (odborná školení, měkké dovednosti a další)

  • 2x za rok pořádáme firemní společenskou nebo sportovní akci, abyste mohli blíže poznat své kolegy i mimo pracovní prostředí

Předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou

Místo výkonu práce: region Kroměříž a Valašské Meziříčí

  • Práce Kroměříž
  • Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 098
    272