MANAŽER KVALITY
  • Humpolec
, Humpolec, Pražská 1648
LAKUM - GALMA a.s.
19. 10. 2024

Lokalita: Humpolec Obor: Strojírenství a automobilový průmysl; Průmyslová a chemická výroba

Profese: Manažer/ka kvality

Pracovní poměr: Pracovní smlouva (HPP)

Typ úvazku: Plný úvazek

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

technického směru

Jazykové znalosti: Český jazyk (Pokročilý B2), Anglický jazyk výhodou

Benefity: Dovolená navíc, Finanční bonusy / prémie, Kariérní růst,

Vzdělávací kurzy, Příspěvek na stravování, Příspěvek na spoření / pojištění,

Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Parkoviště

Práce vhodná také pro: zkušené odborníky v oblasti kvality

O nás:

• Máte

rozsáhlé zkušenosti s řízením kvality ve výrobní společnosti a chcete být

součástí týmu, který neustále posouvá kvalitu na vyšší úroveň?

• Ovládáte nástroje a normy kvality jako APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC?

• Hledáte prostředí, kde můžete uplatnit své znalosti systémů ISO 9001 a IATF

16949?

Pokud jste

připraveni na výzvu, těšíme se na Váš životopis!

Náplň práce:

Implementace a řízení systému řízení kvality dle norem ISO 9001, IATF 16949,

ISO 14001

• Vedení týmu pracovníků kvality a dohled nad jejich činností

• Zajišťování a koordinace nápravných opatření a interních auditů

• Monitoring ukazatelů kvality, analýza dat a návrh nápravných opatření

• Příprava a realizace školení pro zaměstnance v oblasti kvality

Co od Vás očekáváme:

• SŠ/VŠ

vzdělání technického směru

• Min. 3 roky praxe v oblasti řízení kvality

• Znalost norem ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001 výhodou

• Zkušenost s nástroji kvality APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC

• Znalost práce s technickou dokumentací a systémem řízení kvality

• Silné analytické a organizační dovednosti

• Schopnost vést tým, komunikativnost a orientace na výsledky

• Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

• Řidičský průkaz skupiny B

• Samostatnost a odpovědnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

• Stabilní a

zajímavou práci v moderní české společnosti

• Možnost kariérního růstu a dalšího odborného vzdělávání

• Motivační mzdové ohodnocení a bonusy

• Příspěvky na penzijní připojištění

• Příspěvky na stravování

• Firemní akce, kafeterie a další benefity

• Věrnostní prémie dle odpracovaných let

• Příspěvek na Vánoce a letní dovolenou

Kontaktní

osoba:
Veronika

Šachlová

Telefon: 778749943

Těšíme se na

Vaši reakci!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 592
337