MANAŽER PROJEKTŮ (AŽ 80.000 KČ)
  • Vysočina
Vysočina
AC Jobs, s.r.o.
25. 1. 2023
70 000 Kč - 80 000 Kč měsíc

Jste organizační typ a baví vás propojovat týmy za cílem dosažení cílů? Máte vystudovaný program programového managementu nebo PMP certifikaci? Komunikujete anglicky na denní bází a máte chuť pracovat v mezinárodním prostředí? Chceme Vás vidět! Zašlete svůj životopis v angličtině a pracujte u nás jako:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • koordinace projektových týmů
  • nastavení programových cílů a strategií
  • komunikace se zákazníky
  • zajištění rovnováhy mezi požadavky zákazníka a zájmy společnosti
  • částečné řízení projektů
  • komunikace napříč celou společností

CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo programového managementu
  • zkušenost s řízením projektů - podmínkou
  • praxe v oblasti automotive - výraznou výhodou!
  • certifikace PMP - nutností
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s lean managementem
  • vůdčí osobnost s tahem na branku

CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • náležité pracovní vybavení
  • dotované firemní stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dopravu
  • pravidelné odborné i jazykové vzdělávání
  • pravidelné revize platu
  • slibnou kariéru v úspěšné nadnárodní
  • lokalitu: okres Žďár nad Sázavou