Manažer projektů EDU
  • Dukovany
Dukovany
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
13. 9. 2024

Máte technické vzdělání, ideálně v elektro oblasti, komunikativní AJ (min.A2/B1) a bavilo by vás řízení nových projektů? Praxe je výhodou stejně jako zkušenost s prostředím JE Dukovany. Zajímavý plat + prémie, 5 týdnů dovči, zaškolení, volnější pátky.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Vést nové investiční a servisní projekty pro elektrárny, převážně pro JE Dukovany
  • Spolupracovat při vytváření projektové dokumentace
  • Vytvářet zadání pro projekční oddělení, výrobu, nákup, oddělení tvorby SW
  • Řídit subdodavatele, nakupovat potřebné zařízení
  • Komunikovat se zákazníky
  • Řídit práce spojené s uváděním nových zařízení do provozu včetně závěrečného vyzkoušení
  • Spravovat dokumentace zakázky

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Mzdové ohodnocení ca. 40-50.tis Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Propracovaný zaškolovací proces
  • Férového šéfa a menší tým kolegů
  • Penzijní připojištění
  • Možnost závodního stravování
  • Firemní a jazykové vzdělávání
  • Pracovní dobu ca 7:00 – 15:30, volnější pátky
  • Místo výkonu práce: JE Dukovany

  • Práce Dukovany
  • Dukovany - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 598
    337