Manažer projektů junior
  • Moravské Budějovice
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
13. 3. 2024

Máte technické vzdělání a zkušenosti s řízením projektů? Do menší firmy s technickým produktem hledáme posilu do týmu obchodně-projektového řízení. Znalosti z obchodu výhodou. Zaškolení, plat 25-45 tis. čistého 13x ročně, seberealizace a kariérní růst. Vhodné pro juniory.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Řídit technické projekty
  • Pečovat o plány projektů a navrhovat jejich vylepšení
  • Koordinovat dopravu a logistické procesy
  • Zajišťovat podporu pro zásobování staveb
  • Podílet se na systému neustálého zlepšování
  • Mít na starost obchodní činnost, komunikaci se zákazníky
  • Velmi úzce spolupracovat s nadřízeným obchodním manažerem

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí menší stabilní společnosti
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zaškolení
  • Plat 25-45 tis. čistého dle zkušeností
  • 13. plat
  • Penzijní připojištění
  • Služební mobilní telefon
  • Vzdělávání
  • Zvyšování kvalifikace
  • Místo výkonu práce: region Moravské Budějovice

  • Práce Moravské Budějovice
  • Moravské Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259