Manipulant/ka ve výrobě / volné víkendy / kmen / nástup ihned
  • Zlín
Zlín, Zlín, Zlín
MO agency s.r.o.
28. 8. 2024

Pro našeho klienta se zaměřením na výrobu plastových výlisků pro automobilový průmysl hledáme posilu do týmu na pozici: MANIPULANT/KA.

Jedná se o dlouhodobou nabídku zaměstnání s možností exkurze ve výrobě.

V případě zájmu o pracovní pozici, pošlete prosím Váš životopis.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • zajišťování zásobení jedoucích linek příslušným materiálem
  • manipulace s materiálem, obaly a výrobky na dílně a ve skladu

POŽADUJEME:

  • min. základní vzdělání
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, flexibilitu, spolehlivost
  • dobrou pracovní morálku
  • přiměřenou fyzickou zdatnost - vhodné pro muže
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu (7,5 hod. směny) - víkendy volné

NABÍZÍME:

  • dlouhodobé stabilní zaměstnání
  • dobrý pracovní kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • mzda od 150,-Kč/hod. + příplatky + odměny
  • firemní benefity - penzijní připojištění, stravenkový paušál, volnočasové poukázky, firemní akce, zvláštní volno 3 dny
  • parkoviště přímo u firmy nebo zastávka MHD před firmou

  • Práce Zlín
  • Spojový manipulant Zlín
  • Operátor ve výrobě Bohuslavice u Zlína
  • Operátor ve výrobě Zlín
  • Technik výroby Zlín
  • Supervizor výroby Zlín
  • Technolog výroby Zlín
  • Operátor výroby Bohuslavice u Zlína
  • Operátor výroby Zlín
  • Mistr ve výrobě Zlín
  • Plánovač výroby Zlín
  • Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332