Marketing Specialista - vhodné pro Juniory
  • Praha
Praha
ManpowerGroup s.r.o.
25. 1. 2023
neuvedeno plat neuveden
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Zajímáte se o marketing a chcete se v tomto oboru dále vzdělávat a rozvíjet? Nezaleknete se přípravy materiálů pro prodejny, nahrávání spotů do interního rádia nebo komunikace s prodejnami? Tak možná hledáme právě Vás!
Do dynamické české firmy, která má na starosti síť prodejen s širokým elektro sortimentem, hledáme kolegu/kolegyni na pozici Retail Marketing Specialist. Budete mít na starosti zejména přípravu marketingových materiálů pro prodejny, přípravu jednoduchých výběrových řízení na dodavatele spotřebního materiálů a další různorodou pomoc v rámci oddělení. Pozice je vhodná i pro juniornější kandidáty potřebné věci Vás budoucí kolegové rádi doučí.
  • Návrh a realizace marketingových materiálů ve spolupráci s interními grafiky a copíky
  • Příprava, kontrola a finální korektura kampaňových materiálů
  • Hlídání aktuálního stavu marketingového spotřebního materiálu a v případě potřeby zajištění doobjednávání docházejících položek
  • Koordinace jednoduchých výběrových řízení na tiskárny a další dodavatele
  • Drobná administrativa například čas od času je potřeba zpracovat faktury, připravit vyhodnocení kampaně nebo zpracovat pravidelný reporting
  • Obecná výpomoc s různorodými činnostmi napříč oddělením
  • Požadujeme

  • Nevadí, pokud jste juniornější, hlavní je pokud se chcete dále učit a rozvíjet
  • Svou práci hodnotíte zejména podle dosažených výsledků
  • Jste týmový hráč, který se nebojí změň a má energii věci posouvat dále
  • Jste pečlivý/á a efektivně si organizujete svou práci
  • Nabízíme

  • Práci v kolektivu mladých lidí s velkou možností seberealizace a profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní stravování za velmi výhodné ceny
  • Zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
  • Multisport kartu
  • Firemní pojištění odpovědnosti
  • Zázemí ve zbrusu nových kancelářích v Říčanech

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
    Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.