Marketingová a obchodně administrativní podpora ??
  • Brno
Brno, BZ Company Internacional s.r.o., Brno, /
BZ Company Internacional s.r.o.
23. 9. 2022
22 000 Kč - 250 000 Kč Kč/měsíc

Hledáme zodpovědného asistenta/ku, který/á se stane platným členem našeho týmu a pomůže nám s různými administrativními a marketingovými úkony.
Náplň práce:
- komunikace s klienty po telefonu a e-mailu
- vyřizovaní schůzek
- zápisy z pořad obchodních jednání
- jednoduchý marketing na sociálních sítích (správa firemního účtu, reklama na FB, obsahový marketing - tvorba krátkého textu apod)
- pomoc při tvorbě nabídek do VŘ (podpora projektových manažerek)
Požadavky:
- zodpovědnost za svěřenou práci
- ovládání MS Office (zejména Word a Excel), psaní na PC
- schopnost týmové práce, komunikativnost
- potřeba růst a rozvíjet se, ochota učit se novým věcem
- zkušenosti s marketingem na sociálních sítích - výhodou
Nabízíme:
- stravenky, 4 týdny dovolené, sick days
- teambuildingy, možnost občasného home office
- notebook, telefon
Nástup: od října 2022