MECHANIK POLYGRAFICKÝCH STROJŮ
  • Ostrava-Hrabová, Ostrava
Ostrava
Trenkwalder Česká Republika
24. 6. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Přijď mezi nás a ukaž, že jsi samostatný mechanik, který si poradí s každým strojem. Máme individuální přístup k našim kolegům. Těšíme se!

Co mechanik u nás dělá?

  • pravidelnou údržbu moderního zařízení
  • pracuje v čistém, klimatizovaném prostředí a v týmu dobře sehraných kolegů
  • má variabilní začátek ranní směny (6:00-14:00 nebo 8:00-16:00) a noční směny (16:00 – 00:00 nebo 18:00-02:00)
  • během víkendových směn držíme placené pohotovosti

Váš profil
  • minimálně středoškolské vzdělání v technické oblasti
  • zájem se vzdělávat
  • schopnost řešit krizové situace
  • ŘP skupiny B
Naše nabídka
  • nástupní mzda 30.000,- Kč
  • navýšení mzdy po zkušební době
  • náborový příspěvek 10.000,- Kč
  • měsíční prémie a atraktivní roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • plně hrazené stravenky či závodní stravování, nadstandardní příplatky za směnný režim
  • další benefity – penzijní připojištění, akce pro zaměstnance, …

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity