Ministerský rada v oddělení odvolání a správních činností v oblasti zaměstnanosti (SM 421 001)
  • Praha
ministerský rada v oddělení odvolání a správních činností v oblasti zaměstnanosti (SM 421 001)
Praha, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Praha, Karlovo náměstí /
Ministerstvo práce a sociálních věcí
23. 9. 2022
31 780 Kč - 45 420 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Prvotní kontakt 950192508, dagmar.valesova1@mpsv.cz
JEDNÁ SE O SLUŽEBNÍ MÍSTO, PROTO JE NUTNÉ SE DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ ŘÁDNĚ PŘIHLÁSIT. POŽADAVKY TÝKAJÍCÍ SE ŽÁDOSTI NALEZNETE ZDE: www.mpsv.cz/web/cz/-/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-na-sluzebni-misto-ministersky-rada-v-oddeleni-odvolani-a-spravnich-cinnosti-v-oblasti-zamestnanosti-sm-421-001-
Náplň činnosti na SM 421 001:
- rozhodování o mimořádných opravných prostředcích v působnosti ministerstva, včetně zastupování v soudních sporech;
- vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek a stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů na úseku správního řízení;
- řešení věcně a právně složitých případů na úseku zaměstnanosti;
- vykonávání koncepční normotvorné činnosti při tvorbě zásad zákonů a jiných právních předpisů na úseku zaměstnanosti, při této činnosti jsou využívané zejména poznatky získané při realizování současné právní úpravy v dané oblasti.
Zaměstnanecké výhody: - možnost osobního příplatku;
- pružná služební doba;
- 5 týdnů dovolené;
- 5 dnů indispozičního volna;
- poukázky na stravování;
- umístnění dítěte do dětské skupiny;
- další odborné vzdělávání zaměstnanců;
- zaměstnanecké benefity.