Mistr/ová elektro
  • Šumperk
Šumperk
Spin HR s.r.o.
18. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Pracovní náplň:

- organizuje a řídí práce mistrovského úseku o velikosti cca 25 zaměstnanců změřeného na opravy elektroniky a zkoušení drážních vozidel

- odpovídá za plynulý chod výroby a dodržování stanovených výrobních termínů

- motivuje své podřízené a zajišťuje jejich rozvoj

- zajišťuje bezpečnost na pracovištích a dodržování podnikových a zákonných norem

Požadujeme:

- vzdělání ÚSO s maturitou v oboru elektro

- platná vyhl. 50/78 Sb., § 8 podmínkou

- znalost drážních vozidel a drážního provozu výhodou

- praxe min. 3 roky na obdobné pozici

- uživatelské ovládání PC (Word, Excel, Internet, Outlook),

- znalost čtení výkresové dokumentace

- schopnost vést lidi

- stresová odolnost

Nabízíme:

- zázemí stabilní a prosperující firmy

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání

- týden dovolené nad rámec zákona

- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti)

- nástup dle dohody

Kód: LH_PA_2341

  • Práce Šumperk
  • Mistr Šumperk
  • Stavební mistr Šumperk
  • Mistr ve výrobě Šumperk
  • Šumperk - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259