Mistr tech.úseku (ranní směna, možnost ubytování)
  • Telč
Telč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
25. 8. 2023

Máte technické vzdělání a praxi na pozici mistra, organizační a vedoucí schopnosti? Hledáme mistra pro 2 výrobní úseky na ranní směnu, dokupy vedení ca. 50 lidí. Pěkná mzda, stabilní práce, 13. plat, 5 týdnů dovči a plno příspěvků! Možnost ubytování v místě firmy.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Řídit výrobní činnosti provozu brusírny a slévárny
  • Mít na starost 3 shift leadery ve 3-směnném provozu, nepřímo vést ca. 50 lidí
  • Mít odpovědnost za dodržování kvality ve výrobě
  • Optimalizovat výrobní procesy
  • Kontrolovat dodržování BOZP a PO
  • Řešit neshody a nápravná opatření ve výrobě
  • Spolupracovat při zavádění nových výrobků a technologií do procesu výroby
  • Provádět optimalizaci výroby a výrobních postupů
  • Školit zaměstnance a organizovat směny
  • Plánovat optimální spotřebu surovin a materiálu

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Různorodou práci v zázemí stabilní společnosti
  • Mzdu dle zkušeností
  • 13.plat
  • Práce na 1 směnu
  • Možnost ubytování v prostorách firmy
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na dojíždění, sport a kulturu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: region Telč

  • Práce Telč
  • Mistr Telč
  • Telč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259