Mistr tiskárny - výborné finanční ohodnocení (Ref. č.: A7408) - Vedoucí provozu
  • Praha - východ, Praha
Praha
HOFMANN WIZARD s.r.o.
23. 9. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Zajímavá práce, jejíž náplní bude:

 organizační zajištění celého procesu tisku vč. ručního přebalování, s tím související koordinace činností a komunikace s ostatními odděleními v závodě

 zodpovědnost za organizaci svěřených úseků výroby, provoz výrobní linky a splnění plánu výroby v požadovaném množství a kvalitě

 dohled nad celkovým hladkým průběhem výroby, koordinace provozní činnosti na výrobní lince i mimo ni

 zajištění administrativní evidence týkající se provozu výrobní linky a její obsluhy

(výroba léčiv – povinná dokumentace)

 vedení a řízení práce menšího týmu, zodpovědnost za plnění úkolů, ale také dodržování BOZP na pracovišti

 podporou bude oddělení technického úseku

Benefity

Za to Ti nabízíme:

 zkrácená pracovní doba – 7,5 hod./směna

 1 směna (6:00 – 14:00)

 práce v čistém a klimatizovaném prostředí

stabilní společnosti

 možnost kariérního růstu

 benefity v hodnotě 11 000 Kč ročně (po

zkušební době)

 25 dní dovolená + 5 dní sickdays

 teplé obědy od 32 Kč

 doporučení kamaráda/známého – 10-30 tis.Kč

 příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč po dobu

půl roku (pro mimopražské)

 multisport karta

Předpoklady

Bez čeho se u nás neobejdeš:

 alespoň SŠ vzdělání

 zkušenosti z tiskařského prostředí podmínkou

 předchozí zkušenosti s vedením či koordinování

týmu

 organizační a komunikační schopnosti

 uživatelská znalost PC - MS Office (SAP výhodou)

 flexibilita