Mistr výroby - Team leader - zakázková výroba
  • Ústecký, Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
MANPOWER
24. 6. 2022

Chcete pracovat na zajímavých zakázkách? Nebaví vás sériová výroba? Řídil/a jste tým lidí a máte zkušenosti z výrobních podniků?

Práce team leadera čeká právě na vás.

Místo výkonu práce v Ústí nad Labem.

POPIS POZICE:

Na této pracovní pozici povedete menší tým pracovníků. Budete mít odpovědnost za plnění plánu výroby, komunikovat směrem k týmu a reportovat vedoucímu výroby.

Je to různorodá nestereotypní práce v hi-tech společnosti, jedničce ve svém oboru. Nejedná se o automotive ani sériovou výrobu. Výrobky a prototypy společnosti se dodávají do celého světa.

PROFIL KANDIDÁTA:

- Praxe z výrobní společnosti na pozici team leader/vedoucí týmu/vedoucí směny výhodou

- Schopnost komunikovat, spolupracovat a motivovat své podřízené

- Pozitivní myšlení a schopnost řešit i nepříjemné situace

- Zvládat organizaci práce a rozdělování úkolů

- Práce na PC

- Ochota práce ve 2-směnném provozu

NABÍZÍME:

- Pracovní smlouva na dobu neurčitou

- Řádné zaškolení na pracovní pozici

- Odborná školení

- Benefitní program formou kafetérie (na sport, zdraví, kulturu)

- Stravenkový paušál

- Jedná se o zakázkovou výrobu (malé série)

- Práce v menším kolektivu

n