Mobilní uklízeč/ka (pro OZP) - Krnovsko, Osoblažsko, Bruntálsko
  • Bruntál
Bruntál
OPTIMIA facility s.r.o.
7. 3. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) pro oblast Krnovsko, Osoblažsko, Bruntálsko.

- úvazek 30 hodin týdně

- mzda 15000 Kč za měsíc + osobní ohodnocení

- pracovní doba od 6 -12 hodin

- nástup ihned

- smlouva na HPP

- nutnost vlastního vozidla

Pracovní náplň:

- venkovní úklid: zametání, sbírání odpadků, výměna košů

- vnitřní úklid: úklid kanceláře, čekárny, výměn košů

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek, řidičský průkaz sk. B, vlastní vozidlo.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Bruntál
  • Bruntál - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259