Mobilní uklízeč/ka (vhodné pro OZP) - Zlínský kraj
  • Zlín
Zlín
OPTIMIA facility s.r.o.
7. 3. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) ve Zlínském kraji.

- úvazek 40 hodin týdně

- mzda 25000 - 30000 Kč za měsíc

- pracovní doba dle dohody

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- úklidová práce na hůře přístupných železničních stanicích

- úklid prostorů pro cestující, čekárny, nástupiště, toalety, kanceláře, venkovní prostory.

- kontrola kvality prováděných prací na přidělených zakázkách

- každodenní ježdění po Zlínském kraji

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- zkušenost s úklidy drah SŽDC velkou výhodou

- spolehlivost, samostatnost, loajalita

- řidičský průkaz sk.B

Co vám můžeme nabídnout:

- zajímavou práci v prostředí stabilní české společnosti

- podporu vzdělávání, školení a kurzů

- osobní ohodnocení dle pracovního výkonu

- práci na hlavní pracovní poměr

- 25 dní dovolené

- služební auto i k osobním účelům

- perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Zlín
  • Specialista mobilních technologií Zlín
  • Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 908
    263